xps | o programu

Program XPS umožňuje jednoduše plánovat individuální či týmové tréninky pomocí připravené databáze cvičení, sdílet přípravy a analyzovat je se svými asistenty či hráči na webu, počítači nebo mobilní aplikaci, prohlížet statistiky z týmových tréninků, sledovat individuální vývoj hráčů, výsledky testů a výživu. A navíc, díky Sideline Video Analyzeru lze vytvářet detailní a dlouhodobé rozbory jak hráčů, tak soupeřů, posílat hráčům videa přímo do mobilu nebo jim plánovat individuální tréninky přesně podle jejich potřeb.

XPS Network LITE České basketbalové federace

LITE verzi programu lze využít pro vytváření cvičení a jejich uchovávání v knihovně cvičení. Nechejte se inspirovat cvičeními od svých kolegů, reprezentačních trenérů a dalších ikon českého basketbalu. Vytvořte si vlastní cvičení za pomocí kreslítka cvičení, animujte herní situace a mnoho dalšího. Procházet cvičení můžete jak na webu 24vteřin, tak v aplikaci pro Vaše počítače a notebooky - XPS Network, kterou lze stáhnout zde. V této aplikaci pak lze vytvářet vlastní cvičení, animace a diagramy. Jak vytvářet diagramy a cvičení najdete na oficiálním YouTube channel Sideline Sports - ČR na tomto odkazu.

Jak postupovat při instalaci a prvním spuštění programu XPS Network?

  1. Stáhněte si aplikaci pro Váš počítač/notebook zde.
  2. Nainstalujte si aplikaci.
  3. Přihlaste se do aplikace za pomoci stejného uživatelského jména jako na webu 24vterin.cz, heslo pro první přihlášení je: basket (heslo si prosím změňte po prvním přihlášení v nastavení programu).

Pokud by se Vám nedařilo do aplikace přihlásit, kontaktujte, prosím, českou podporu na mailu: cze@sidelinesports.com a bude Vám vše osobně vysvětleno.

XPS Network je software zaměřený na klíčové prvky trénování jako jsou analyzování, plánování a komunikace

Pokud Vás zaujala LITE verze programu a rádi byste vyzkoušeli všechny jeho součásti, neváhejte nás kontaktovat na mailu: cze@sidelinesports.com a my Vám dáme na vyzkoušení plnou verzi programu na měsíc ZDARMA. V rámci partnerství ČBF a Sideline Sports pak máte na všechny produkty nejnižší ceny na trhu.

Co vše XPS Network umí? Plánujte jednoduše Vaše individuální či týmové tréninky pomocí připravených sbírek cviků a cvičení. Sdílejte svoje přípravy a analyzujte je se svými hráči na webu, počítači nebo mobilní aplikaci. Prohlížejte statistiky z týmových tréninků, sledujte individuální vývoj klientů, výsledky testů a výživu. Ještě nikdy nebyla příprava a vyhodnocování výkonu snazší a zábavnější! Chcete ještě více? Díky Sideline Video Analyzéru můžete vytvářet detailní a dlouhodobé rozbory jak hráčů, tak soupeřů. Posílejte hráčům videa přímo do mobilu nebo jim plánujte individuální tréninky přesně podle jejich potřeb. Veškeré další informace naleznete na webu www.sidelinesports.com nebo kontaktujte českou podporu a uděláme Vám osobní prohlídku.

Miami Heat, Chelsea London, FIBA World Česká basketbalová federace, Český florbal či Fotbalová asociace ČR, to jsou jen vybraní uživatelé našeho softwaru, který můžete mít i vy! Propojujte se s trenéry v rámci basketbalu, ostatních sportů v ČR i ve světě!

Jak pracovat se sbírkou cvičení na webu 24vteřin.cz

LITE verze XPS Network pro trenéry ČBF, jednoduchý průvodce programem

Jak vytvářet cvičení a jejich obsah v XPS Network

Jak vytvořit animaci - udělejte z tvorby cvičení a herních variant zábavu

Jak vytvořit diagram - kreslit jako na tabulku nebylo nikdy jednodušší