Vítejte na webu trenérská knihovna 24vterin.cz

Trenérská knihovna „24vterin.cz“ je projektem České basketbalové federace, jehož hlavním posláním je po bezplatné registraci zpřístupnit všem zájemcům, kteří mají za cíl zlepšovat a zefektivňovat vedení tréninkového procesu basketbalu dětí, mládeže i dospělých, různé trenérské materiály. Web je určen všem – již zkušeným trenérům, těm, kteří s trenérskou prací teprve začínají, potenciálním zájemcům o trenérskou profesi, ale i mnoha jiným, kteří mají chuť podílet se jakkoliv na sportovní přípravě basketbalistek a basketbalistů. Úroveň vedených hráček a hráčů nerozhoduje, neboť na správně vedený tréninkový proces mají nárok začátečníci i pokročilí, talentovaní i méně talentovaní, výkonnostní i vrcholoví, amatéři i profesionálové.

Děkujeme, že jste navštívili web „24vterin.cz“. Staňte se jeho pravidelnými návštěvníky, sledujte přídávané novinky a využívejte nabízený obsah k Vašemu dalšímu trenérskému vzdělávaní se a vzdělávání.

Texty příspěvků webu „24vterin.cz“ neprošly jazykovou ani redakční úpravou a za jejich obsahové zpracování je plně zodpovědný autor.

další