profile logout

Vítejte na webu trenérská knihovna 24vterin.cz

Trenérská knihovna „24vterin.cz“ je projektem České basketbalové federace, jehož hlavním posláním je po bezplatné registraci zpřístupnit všem zájemcům, kteří mají za cíl zlepšovat a zefektivňovat vedení tréninkového procesu basketbalu dětí, mládeže i dospělých, různé trenérské materiály. Web je určen všem – již zkušeným trenérům, těm, kteří s trenérskou prací teprve začínají, potenciálním zájemcům o trenérskou profesi, ale i mnoha jiným, kteří mají chuť podílet se jakkoliv na sportovní přípravě basketbalistek a basketbalistů. Úroveň vedených hráček a hráčů nerozhoduje, neboť na správně vedený tréninkový proces mají nárok začátečníci i pokročilí, talentovaní i méně talentovaní, výkonnostní i vrcholoví, amatéři i profesionálové.

Děkujeme, že jste navštívili web „24vterin.cz“. Staňte se jeho pravidelnými návštěvníky, sledujte přídávané novinky a využívejte nabízený obsah k Vašemu dalšímu trenérskému vzdělávaní se a vzdělávání.

Texty příspěvků webu „24vterin.cz“ neprošly jazykovou ani redakční úpravou a za jejich obsahové zpracování je plně zodpovědný autor.